אודות

אודות

פירסט מצברים היא חברה ותיקה אשר נותנת מענה לבעיות מצברים. אנו מתמחים בכל סוגי המצברים אשר מתאימים לכל מגוון הרכבים השונים שכרגע נמצאים על הכביש. החזון שלנו הוא להגיע עד ללקוח בדרך המהירה ביותר ולפתור את הבעיה . התאמת המצבר המתאים ללקוח , הגעה מהירה ללקוח והרכבה מקצועית של המצבר. אלו הם אבני היסוד של פירסט מצברים. לקוחותינו נהנים משירותי אדיב ומקצועי ויכולים לצאת לדרכם תוך דקות בודדות. הלקוח מקבל אחריות על המוצר ועל עבודה. השירות שאנו מתמחים בו הוא החלפת מצבר עד הבית , במידה ונתקעת ורכב לא מניע , הצוות המיומן שלנו יגיע אליך ויפתור לך את בעיית המצבר.

מצבר עד אלייך , פירסט מצברים נותן מענה לעשרות קריאות ביום במרכז הארץ. אנשינו מתמחים בהחלפת מצבר עד הבית למשאיות, רכבים פרטיים , אופנועים ,קטנועים , בנוסף קולנועיות , אופנועי ים , מלגזות , טרקטורונים . בבעלותנו מצברים ממגוון רחב של דגמים אשר כל מצבר מותאם באופן אישי לכלי הדרוש אשר יתאים לו בצורה מירבית. אנו מציעים מצברים חדשים ומחודשים עם אחריות וזאת בהתאם לתקציב הלקוח.

היתרון הבולט של השירות שאנחנו מציעים היא זמינות 24 שעות ביממה. תמיד זמינים ללקוחות שלנו לעזור בכל מצוקה , בכל קושי ובכל קריאה לעזרה. הצוות שלנו זמין ונותן מענה מקצועי ואדיב. התכונה הבולטת של החברה היא הניסיון הרב שצברו אנשינו בחילוץ לקוחותינו בהחלפת מצברים ופתרון בעיות. הגעה עם המצבר עד הבית הוא שירות ייחודי אשר אנו מפעילים ללקוחותינו – כי אנו מבינים את הקושי שאתו אתם מתמודדים , להתעורר בבוקר ולמהר לעבודה ולנסות להתניע את רכב ופתאום שום דבר לא קורה ופשוט הרכב לא זז , אנחנו מבינים את הקושי ואת הפאניקה שאתם נמצאים בה ולכן אנחנו נגיע עד אליכם במהירות האפשרית שתוך זמן קצר תוכלו להמשיך את שגרת היום.

אנשי המקצוע שלנו פרוסים באזור המרכז בנקודות מרכזיות ותוך דקות ספורות כבר יהיו אצלכם ויתנו לכם מענה מהיר ומקצועי. הפריסה הרחבה מאפשרת לאנשי המקצוע שלנו להיות בעלי יתרון אסטרטגי על פני האחרים ובעקבות כך להגיע במהירות המינימלית עד ללקוח. מרבית מאנשינו מתניידים בעזרת רכב דו גלגלי ובכך אנו חוסכים לך זמן יקר של המתנה.

המצבר למעשה הוא לב המערכת שמזרים חשמל לכל חלקי הרכב כגון מערכות המולטימדיה ברכב , מערכות החשמל השונות , מערכות התאוריה ברכב והפנסים לכן כאשר אתם מבחינים באחת מהמערכות הללו שאינה מתפקדת כרואי יש לחשוד בתפקוד לקוי של המצבר שלכם. אל חשש נציגנו מיומנים ומקצועיים בכל סוגי התקלות הקשורות למערכות המצבר לכן הפתרון הוא מהיר , מקצועי ונקודתי. כאשר אתם מחייגים למוקד , אנשי המקצוע שואלים מספר שאלות מזהים שאכן מדובר בתקלת מצבר לאחר מכן אנחנו כבר מתאימים את סוג המצבר שיתאים באופן מדויק ביותר לרכב שלכם , התאמת המצבר לסוג הרכב הינה מיומנות נרכשת ולאחר החלפות של אלפי מצברים בכל סוגי הרכבים הנמצאים כיום על הכביש עקב כך התאמת המצבר מתבצעת במהירות. לאחר התאמת המצבר נציג של פירסט מצברים כבר בדרך אליכם עם המצבר החדש אשר הותאם במיוחד עבורך. 

היתרון הבולט שלנו על פני האחרים הוא זמן ההגעה המהיר עד ללקוח. המענה שאנו נותנים בהחלפת מצברים אזור גוש דן. החלפת מצבר בתל אביב, החלפת מצברים בגבעתיים, החלפת מצברים ברמת גן, החלפת מצברים בחולון, החלפת מצברים בראשון לציון, החלפת מצבר לרכב בפתח תקווה, החלפת מצבר בקרית אונו, החלפת מצבר בהרצליה, החלפת מצבר לרכב ברמת השרון, החלפת מצבר להוד השרון, החלפת מצבר לבבת ים. במידה והמקום שאתם נמצאים בו אינה נכלל ברשימה הנ"ל אתם יכולים בכל זאת לצלצל ואנחנו נשמח לנסות לעזור. המוקד יבצע בדיקה יסודית האם קיים איש מקצוע הקרוב אליכם ובמידה וכן הוא יצא במהירות האפשרית לחץ אתכם , אך במידה ולא אנחנו מצבעים שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים אשר נמצאים בפריסה יותר רחבה בארץ.    אל חשש גם אם אתם נמצאים עם רכב תקוע או אופנוע תקוע אנחנו נדאג להגיע אליכם ולתת לכם מענה מקצועי ומהיר.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית