מצבר עד הבית בהרצליה

מצבר עד הבית בהרצליה

 

אנו מעניקים שירות ייחודי של החלפת מצבר עד הבית בהרצליה. לקוחותינו תושבי הרצליה נהנים משירותי ייחודי אשר חוסך זמן יקר. החלפת המצבר מתבצעת בביתו של הלקוח ותוך זמן קצר לאחר הזמנת המצבר עד הבית אנשי המקצוע כבר יהיו אצלכם. היתרון הבולט של פירסט מצברים הינו אנשי המקצוע בעלי הניסיון של עשרות שנים בהחלפת מצברים בכל סוגי הרכב , החלפת מצברים באופנועים , החלפת מצברים בקטנועים , החלפת מצבר במשאיות. החלפת המצבר מתבצעת באופן מהיר ומקצועי תוך כדי ווידוא התקלה והסבר מפורט על מהות ההחלפה של המצבר החדש. לקוחותינו נהנים ממצבר חדש וקבלת אחריות ושירות אישי עד הבית. תושבי הרצליה נהנים ממחיר ייחודי ואטרקטיבי ביותר בבחירת המצבר והגעת נציג השירות עד הבית. תהליך העבודה הינו תהליך נקי ומהיר ביותר ומספק יתרון ללקוח בהמתנה מאוד קצרה עד להגעת המצבר ושירות אמין ואישי שאכן מוודא שמדובר בתקלת מצבר. במידה וניתן לפתור את התקלה מבלי להחליף את המצבר אנשינו ישמחו לעזור ולתת את המענה המקצועי ובכך לחסוך הוצאה כספית מלקוחותינו. ניתן להתקשר למוקד השירות בכל זמן אנחנו כאן ממתינים לכל קריאה ומצוקה. החזון שלנו הוא אמינות, מקצועיות והגעה בזמן המהיר ביותר בכל מזג אוויר.

3 טיפים איך להכין את הרכב לקיץ

  1. בחודשי הקיץ החמים הקיימים בישראל חשוב לשים לב לטמפרטורת המנוע של הרכב . בחודשי הקיץ יש לבדוק את כמות נוזל הקירור הנמצא ברכב. האם עומד בדרישות היצרן , יש לבדוק את מפלס נוזל הקירור אשר ידאג לצנן את פעילות המנוע בחודשי הקיץ החמים.
  2. יש לבדוק את תקינות הצמיגים כאשר נכנסים לחודשי הקיץ. האספלט הרותח פוגע באיכות הצמיג ויכול לגרום לבלאי אשר יפגע בחוויית הנהיגה בנוסף הדבר גם מסכן את נוסעי הרכב. כמו בחודשי החורף גם בחודשי הקיץ יש לבדוק את הצמיגים. האם הם ראויים לשמש אתכם או שהגיע הזמן להחליף.
  3. כולנו רוצים ליהנות ממערכת המזגן בחודשי הקיץ החמים. לכן מומלץ לפני הקיץ לבצע בדיקה של מערכת המזגן , האם המזגן מקרר בצורה מתאימה ויצליח להתמודד עם חודשי החורף החמים.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית