מצבר עד הבית ברעננה

מצבר עד הבית ברעננה

 

מצבר הרכב בעל תפקיד חשוב ביותר במערכות השונות של הרכב , למצבר תפקידים כגון הספקת חשמל לחלקי הרכבים השונים כגון מערכת מולטימדיה , פנסי הרכב , לוח השעונים האיתותים ועוד. למעשה מסוכן לנהוג ללא אחד מהרכבים האלה שחסרים. כאשר מתפרק המצבר לא ניתן להתניע את הרכב וכמובן כאן מתחילות הצרות. אל דאגה חברת פירסט מצברים אחראים להעניק לכם שירות יותר מגדר הרגיל בכל הקשור להחלפת מצבר לרכב בנוסף החלפת מצבר לקטנוע והחלפת מצבר לאופנועים ולמשה נותנים שירות לכל מוצר הדורש מצבר. השירות מתבצע כאשר אנשי המקצוע שלנו מגיעים ל החלפת מצבר ברעננה. הלקוח מחייג למוקד השירות ומדווח על תקלה במקביל אנחנו במוקד השירות מבררים על אודות התקלה ומוודאים שיש צורך להחליף מצבר ובנוסף מאימים את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב. השירות מתבצע באופן מהיר במיוחד מכיוון שעד כה נציגנו החליפו אלפי מצברים. תושבי רעננה זוכים במחיר מיוחד עקב החלפת מצבר לרכב .

3 טיפים לנהיגה בטוחה בחודשי החורף

1. מערכת המגבים הינה בעלת תפקיד קריטי בחודשי החורף , לפני הכניסה למערכת הגשמים של החורף יש לבדוק אם מערכת המגבים האם המגב עושה את עבודתו בצורה מושלמת. יש לבדוק שהניגוב מתבצע באופן אחיד ואין מריחות. הדבר קריטי כאשר יש גשם חזק והמגבים נדרשים לעבוד בקצב מהיר במיוחד. 

2. בדיק לחץ אוויר בגלגלים, מרבית הנהגים מזניחים את העניין של לחץ האוויר בצמיגים ודבר בעל חשיבות ויכול למנוע החלקה ותאונה. לחץ האוויר משפיע על מערכת הבלמים ומערכת ההיגוי, בחודשי החורף הדבר קריטי במיוחד שמערכת הבלמים תעבוד בצורה יעילה חשוב לדאוג שלחץ האוויר בצמיגים יהיה כמוגדר בהוראות היצרן.

3. מערכת הפשרת האדים, כאשר מגיע החורף מתחילים להצטבר אדים על שמשות הרכב הדבר קורה עקב הפרשי הטמפרטורה. יש לבדוק את מערכת האדים שאכן גורמת לפשרת האדים ותדאג לראות טובה , זכרו ראות טובה מצילה חיים.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית