מצבר עד הבית בפתח תקווה

מצבר עד הבית בפתח תקווה

 

אנשי המקצוע שלנו מבצעים החלפת מצבר לרכב , החלפת מצבר לקטנוע , החלפת מצבר לאופנוע ועוד. נציגנו מגיעים להחלפת מצבר בפתח תקווה.   המוקד מקבל קריאות להחלפת מצברים מכל אזור גוש דן ומגיע במהירות האפשרית עד ללקוח עם המצבר התקין ולצורך ביצוע ההחלפה ופתרון התקלה. כאשר הלקוח מחייג למוקד אנחנו מאבחנים את הבעיה בשיחת טלפון עם הלקוח , מוודאים כי נדרש להחליף מצבר. לאחר מכן איש מקצוע כבר בדרך לפתח תקווה לצורך החלפת את המצבר לרכב. אתם יכולים להישאר רגועים אנחנו דואגים לתאים את המצבר המתאים ביותר לדגם הרכב. לאור הניסיון הרב בהחלפת מצברים בכל סוגי הרכבים ובכל סוגי הקטנועים התהליך מתבצע באופן מקצועי ומהיר. כעבור מספר דקות בודדות לאחר שהגיע אליכם הנציג אתם כבר תראו את הדרך שלכם ברכב עובד ותקין. ניתן להתקשר למוקד בכל שעות היממה , אנחנו מבינים שיתכן שאתם תקועים גם באמצע הלילה ורוצים שתהיו מרוצים ונדאג להגיע עד אליכם במהירות האפשרית.

  1. לאחר עזיבת הרכב יש לבדוק כיבוי אורות הרכב. כולנו ראינו לא פעם נהג שהשאיר את הרכב עם אורות חיצוניים דולקים או אורות פנימיים דולקים. הדבר גורם להתפרקות מהירה של המצבר ויתכן שתוך מספר שעות בודדות המצבר פשוט יתרוקן סופית ולא ניתן יהיה להניע. שניה אחת של בדיקה כשעוזבים את הרכב יכולה לחסוך כאב ראש גדול למחרת.

2. לעיתים מצטבר אבק ובוץ על המצבר , בעיקר בחודשי החורף הגשומים. הדבר יכול לגרום לבלאי המצבר לכן כאשר אתם כבר פותחים את מכסה המנוע של הרכב לבדיקה שגרתית יש להעיף מבט איך נראה המצבר והאם הוא נקי . במידה ויש בוץ ואבק מומלץ להעביר סמרטוט על המצבר ולמנוע בלאי של המצבר.

3. כאשר אתם טסים לחופשה והולכים להשאיר את הרכב למספר רב של ימים. במידה ומדובר לטיול קטן שלושה או ארבעה ימים זה אין לכם צורך בחשש המצבר יתפקד כראוי כשתחזרו. במידה ומדובר בטיול ארוך יותר למספר שבועות תדאגו שמישהו יניע לכם את הרכב.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית