מצבר בוש Bosch

מצבר בוש Bosch

חברת בוש הינה חברה בעלת מוניטין עולמי ולכן מוצרי הינם בתו איכות מן הגבוהים בעולם, לאורך שנים החברה מספקת מוצרים איכותיים ואמינים. החברה הינה חברה גרמנית אשר החלה את דרכה בשנת 1885 דבר המעיד על הניסיון. בוש הינו תאגיד טכנולוגיה גרמני רב תחומי אשר עוסק בייצור חלקים ומערכות לתעשיית הרכב, אנחנו נתמקד כאן באחד ממוצרי החברה  המצבר העוצמתי של החברה. מצברי החברה הם עוצמתיים במיוחד לכן גם במידה והרכב שלכם צרוך הרבה מאוד חשמל מצבר החברה יצליח להתמודד עם העומס ויצליח לתת תפוקה בהתאם. לחברה בוש 3 סדרות של מצברים S3, S4,S5

סדרת המצברים מתאימה לדרישות אנרגיה השונות של המכוניות הנמצאות על הכביש במדינתנו. אנחנו נבחר את המצבר המתאים ביותר עבורנו בתאם למאפייני הרכב , מאפייני צריכת החשמל של הרכב הינם אופן הנהיגה , תנאי מזג האוויר , הדלקת המיזוג אוויר ברכב וכו'. הסדרה של המצברים מאופיינת במצברים חזקים שיתנו אנרגיה מתאימה לרכב. המצבר הראשון בסדרה.

 S3

מתאים יותר לרכבים שצריכת האנרגיה שלהם נמוכה יותר , ניתן לאפיים רכבים אלה שהם קטנים יותר , רמת המולטימדיה והאלקטרוניקה היא בסיסית יותר ולכן המצבר הזה בסדרה יאפשר לרכב לצרוך את האנרגיה הדרושה.

S4

המצבר הזה בסדרה מאופיין בהתאמה שלו לרכבים בינוניים, כלי רכב עם רמת אלקטרוניקה ומולטימדיה בסיסית. המצבר הנ"ל מתאים לרכב הממוצע לצרכן. הסדרה הזאת מתאימה למרבית המכוניות על הכביש. לפי נתונים מרבית מהרכבים שנמצאים על הכביש באירופה משתמשים במצבר מהסדרה הזאת.

S5

המצבר האחרון בסדרה מתאים בעיקר לרכבים גדולים יותר שצריכת האנרגיה שלהם גדולה יותר מהממוצע בשוק. רכבים עם מערכות מולטימדיה איכותיות , מערכות אבזור חשמליות שדואגות לתחושת נהיגה אופטימלית. אורך חיי המצבר הנ"ל גבוה מהממוצע עקב עוצמתו הרבה. בנוסף המצבר לא מצריך תחזוקה ספציפית – מדובר במפלצת שיכולה להתמודד עם תנאים קשים.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית