שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

איך למנוע מהמצבר להתפרק במידה ואנחנו לא נוהגים תקופה ארוכה?

הדבר המומלץ לעשות במקרה מהסוג הזה הוא פשוט לנתק את המצבר כלומר למצבר מחוברים כבלים אז יש לנתק את הכבל המינוס והדבר ימנע מהמצבר להתפרק. כשהרכב עומד תקופה ארוכה מערכות המחשב עדיין עובדות ולכן צורכות חשמל מהצבר והדבר גורם להתפרקותו.

האם כדאי לרכוש מצבר יד שניה לרכב?

התשובה כאן קצת מורכבת והיא תלויה בכם, האם אתם מתכוונים להישאר עם הרכב תקופה קצרה או ארוכה ועד כמה אתם רוצים לחסוך. מצברים יד שניה מיעדים לעבודה לתוקפה יותר קצרה ולכן אם אתם מתכוונים למכור את הרכב בזמן הקרוב אתם יכולים לחסוך בהוצאות על מצבר חדש.

איך אדע שהמצבר מתרוקן והולך לסיים את דרכו?

כאשר אתם מתקינים מצבר חדש , אורך חיים ממוצע של מצבר כ 3-4 שנים לכן במידה ואתם יודעים שהתקופה עומדת להסתיים מומלץ לגשת למוקד שירות שיבדקו את המצבר וימליצו לכם האם להחליפו, בנוסף יש סימני אזהרה שהרכב רומז לכם כגון בעיות בחשמל של הרכב תאורה, פנסים וכו'. כאשר המצבר בימיו האחרונים אזי לרכב קשה יותר להניע ויש רעשים בלתי רגילים.

איך אדע שהמצבר הוא חדש ומקורי כאשר מחליפים לי את המצבר ברכב?

יש לשים לב האם המצבר מגיע באריזתו המקורית בנוסף מצבר מקורי וחדש מגיע עם תעודת אחריות שאותה אתם יכולים לממש במקרה הצורך. מומלץ להחליף מצבר אצל אנשי מקצוע ומוסכים אמינים.

האם לקנות את מצבר הכי יקר? האם ישרת אותי יותר זמן?

מחירו של המצבר לא בהכרח מעיד על טיבו. לכן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים שידע להתאים לך את המצבר שמתאים לדרישות ולתקציב.

איך בוחרים מצבר שמתאים לרכב שלי?

ראשית כל יצרן ממליץ בספר רכב על הנתונים המדויקים שהרכב צריך לקבל. הנתונים מתייחסים לפי האמפר שהרכב דורש , בתרגום מה הזרם שהרכב דורש , שנית יש להתייחס למתח שהרכב צריך לצורך פעילות תקינה. מומלץ לבחור מותג שעומד בקריטריונים ויאפשר עבודה אופטימלית לרכב.

איך מניעים רכב בעזרת כבלים מרכב אחר?

ראשית יש צורך בכבלים תקינים , שנית יש לדומם את הרכב ופתוח את המכסה מנוע. יש לחבר את הכבלים של רכב בשתי הרכבים כלומר כבל אדום לפלוס של המצבר , צד אחד ברכב התקין ובצד השני ברכב שמתקשה להתניע. את הכבל השחור יש לחבר למינוס צידו האחד ברכב התקין וצידו השני ברכב שלא מניע. לאחר מכן יש להתרחק ולניע את הרכב המטעין ולאחר מכן להניע את הרכב הנטען. לאחר השלמת הטעינה יש לפרק את הכבל השחור ולאחר מכן את הכבל אדום.

איך מנקים סימני קורוזיה על המצבר של הרכב?

הדבר לא מסובך בכללי דרושים 2 דברים בסיסיים אשר נמצאים בכל בית מברשת ומים. מרטיבים את האזור ומברישים עם המברשת עד שהצבע נעלם לבסוף מומלץ לשים חומר נגד קורוזיה שהדבר לא יחזור בשנית בתקופה הקרובה.

יש עוד דרך להתניע את הרכב ?

במידה ולא מצאתם אדם המוכן להטעין לכם את הרכב ישנה אופציה של קניית בוסטר לרכב, הבוסטר הוא למעשה סוללה אשר מטעינה את המצבר ונותנת לו חיים. ניתן לקנות סוללה כזאת שתהיה אתכם למקרה חירום בכמה מאות שקלים בודדים.

איך זה עובד? שירות מצבר עד הבית

ברגע הראשון שאתם מגלים שהרכב לא מתניע ואתם כבר חושבים על היום הסיוט שהולך להיות לכם ,אתם יכולים לנשום ולהיות רגועים. כבר בשיחה שלכם אלינו המומחים שלנו יבינו מה בדיוק הבעיה ויגיעו במהירות אור לסייע לכם. המומחים שלנו כבר מכירים את כל הדגמים ואיזה מצבר מתאים לכל רכב. תוך פחות משעה אחד נציגנו יהיה כבר אצלכם ויחליף לכם את המצבר ותוכלו לצאת לדרך. מקבלים תעודת אחריות וממשיכים את היום עם חיוך.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית