מצבר עד הבית בחולון

מצבר עד הבית בחולון

 

מצבר לרכב עד בית הלקוח בחולון הינו שירות אשר אנו מענקים כבר תקופה ארוכה. הלקוחות שלנו נהנים משירות יוצא דופן של הגעה לבית הלקוח והחלפת המצבר באופן מקצועי , אנו מתמחים במתן שירות מקצועי ואדיב באזור גוש דן. אנשי המקצוע שלנו יתאימו לך את המצבר המתאים וכבר יהיו בדרך אליך עם מצבר חדש חלופי. 

נציגנו מתמחים בהחלפת מצבר לכל סוגי הרכבים ובנוסף החלפת מצברים לאופנועים וקטנועים , משאיות , קולנועיות ועוד.

החלפת מצבר הינו תהליך פשוט , אורך החלפת המצבר הינו מספר דקות בודקות . לאור הניסיון הרב של אנשי מקצוע שעושים את עבודתם שנים רבות. לקוח מקבל מצבר חדש אשר מתאים לפרמטרים של הרכב ותפור למידותיו בנוסף תעודת אחריות על המצבר . אנשינו פרושים במספר מקומות מרכזיים באזור המרכז , החלפת מצברים בגבעתיים , החלפת מצבר בחולון , החלפת מצברים בראשון לציון , מצבר עד הבית בבת ים ועוד נקודות במרכז.

3 טיפים בנעת הרכב עם כבלים

  1. יש לבדוק את הכבלים הנדרשים להטענת הרכב , יש לבדוק שהם במצב חיצוני תקין , לשים לב שאין קרעים או סדקים בכבלים. לפני החיבור חובה לכבות את הרכבים.
  2. חיבור הכבלים ברכבים , הכבלים הינם בצבע אדום ושחור. משמעות הצבע האדום הינו פלוס והשחור מינוס . יש לזהות היכן מסומן במצבר הרכב הסימן פלוס ולחבר את התופסן לרגל הפלוס את אותו הדבר לעשות עם צידו השני של כבל ולחבר לפלוס. הכבל השחור יש לחבר שתי קצותיו לרגלי המינוס. דגש חשוב שהכבלים לא יגעו אחד בשני בטעות הכבל השחור שלא יגע בכבל האדום.
  3. כאשר הכבלים מחוברים יש להתניע את הרכב התקול במידה והרכב תקול הצליח להתניע יש לנתק את הכבלים , ראשית הכבל השחור מנתקים בשתי קצותיו ולאחר מכן מנתקים את הכבל האדום

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית