מצבר לטרקטורון

מצבר לטרקטורון

אחריות המצברים בכלי התחבורה הרבים שאנו מכירים, היא אחריות על המערכות החשמליות של הרכב. הטרקטורון הינו כלי תחבורה לכל דבר בעל 4 גלגלים וגם כאן נדרש להפעיל מערכות חשמליות. למעשה נדרשת סוללה אשר תדאג לכל הפעילות של החשמל לתפקד בצורה מיטבית, הסוללה הזאת מכונה מצבר. בשוק המצברים קיים מגוון רחב מאוד של מצברים אשר משמשים כלי תחבורה רבים ולכן מומלץ להתאים את הסוללה המתאימה לטרקטורון אשר בבעלותכם. חשוב לשים לב שמצבר חלש יותר או חזק יותר עלול לשבש את המערוכת השונות ולכן חשוב להתאים את המצבר לפי בקשת היצרן של הכלי תחבורה שלכם.

לטרקטורונים לרוב מתאימים מצברים בעלי קיבולת של 12,14,16 אמפר, כמובן שישנם כלים אשר נדרשים לעוצמה חזקה יותר של מצבר. מומלץ לבדוק עם טכנאי שירות אשר ידע להגיד לכם בוודאות באיזה מצבר מדובר. הטכנאים שלנו יעשו בעבורכם את העבודה המלוכלכת כדי שתוך זמן קצר תוכלו להמשיך בשגרת יומכם.

כאשר הנכם מגיעים לסוגיה שצריך להחליף מצבר ישנם מספר דגשים שיש צורך לשים לב אליהם כך תוכלו לחסוך כסף ולקבל מצבר שישרת אתכם תקופה ארוכה יותר. ראשית יש לשים לב לתאריך הייצור של המצבר, כאשר המצבר שעתיד להיות מותקן אצלכם בטרקטורון יוצא מהמפעל מוטבע עליו תאריך הייצור. כלומר יש לשים לב לחלק העליון של המצבר ולבדוק מתי הוא תאריך הייצור של אותו הפריט. במידה והמצבר מיוצר זמן ארוך מהתאריך המוטבע על האריזה יש לבקש מצבר אחר. שנית יש לבדוק אודות תקופת האחריות של אותה מציע הטכנאי. גם כאן ישנם מספר סוגים של אחריות , כמו שידוע לכם היצרן חייב לתת אחריות למוצר שלו אך לעיתים יש אפשרות לקבל אחריות מקיפה יותר ורחבה יותר תמורת סכום סמלי. יתכן שהדבר יכול לגרום לכם לחיסכון של כסף רב בעתיד. למעשה אתם תהיו מכוסים בפוליסת האחריות במידה ויקרה משהו למצבר למשך תקופה ארוכה יותר.

איך תדעו שצריך להחליף את המצבר בטרקטורון?

כמו שנאמר בהתחלה, המצבר אחריותו הבלעדית הינה להפעיל את המערכות החשמליות השונות של הכלי תחבורה. כלומר במידה ואתם שמים לב שהתאורה, או הצפצפה מפסיקה לעבוד לסירוגין יש לשים לב לתופעות שכאלה ולחשוד בפעילות לא סדירה של המצבר. לעיתים לזהות תופעות כאלה מראש אך ברוב המקרים בפעם הבאה שתרצו להניע את הטרקטורון הוא ימשיך להשמיע קולות אך לא יפעל. אורך החיים של מצבע ממוצע הינו בשנתיים אז במידה ואתם מגיעים לתקופת הזמן הזאת יש לבדוק מדי פעם אודות המצבר כדי לא להיות מופתעים. בנוסף ישנן נורות אשר מעידות כאשר המצבר מתרוקן יש להיות ערניים לנורות אלה וכך לזהות את הבעיה מראש.

הטכנאים שלנו ניידים בכל אזור המרכז ולכן בכל שאלה או בעיה ניתן לצלצל ולקבל ייעוץ ללא עלות. תוך זמן נדע לאבחן את הבעיה ונדאג להתאים עבורכם את המצבר המתאים ביותר לטרקטורון שלכם ובמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק. מוזמנים ליצור קשר 24 שעות ביממה לכל שאלה בתחום המצברים. הנה מספר הטלפון ישירות לטכנאים שלנו: 052-9170010