מצבר למשאית

מצבר למשאית

אנו מספקים שירותי החלפת מצברים למצברים מכל הגדלים ומכל הסוגים. תהליך החלפת מצבר הינו תהליך פשוט במידה ומדובר באיש מקצוע מיומן אשר ביצע אלפי החלפות מצברים במשאיות. כאשר נדרשים להחליף מצבר לכל הרכב שלכם נדרש להתאים אשר יתאים באופן הטוב ביותר למערכות המשאית. המצבר משמש עבור המשאיר כסוללה אשר אחראית להפעיל את כלל המערכות החשמליות של הרכב ולכן כאשר מזהים שיבושים במערכות החשמליות ניתן לחשוד שפעילות המצבר אינה סדירה. אין צורך לחכות עד לרגע האחרון שהמצבר מספיק לפעול יש לשים לב לסימנים ובמידה הצורך לגשת לעמדת שירות או להזמין טכנאי שידע לבדוק ביסודיות את תפקוד המצבר.

המצברים שאנו ממליצים להתקין במשאיות הינם מצברי שנפ עם בעלי עוצמה של 140 אמפר, 165 אמפר ו220 אמפר. יש לשים לב לתקופת האחריות של המצבר אותו אתם מתכוונים לרכוש. המחיר של המצבר מתומחר לפי כל יצרן ולפי תקופת האחריות שאותה מעניק יצרן המצברים. לעיתים יש לשקול לקנות מצבר בעל תקופת אחריות ארוכה יותר וכך למעשה להבטיח לעצמכם ראש שקט לתקופה ארוכה יותר. לעיתים שיש צורך לחסוך בהוצאות ניתן לשקול לרכוש מצבר משומש, איך פועלת תקופת האחריות במצבר יד שניה? ישנם מצברים שיגיעו ללא תקופת אחריות כלל וישנם מצברים אשר יגיעו עם תקופת אחריות מוגבלת, כלומר מספר חודשים בודדים. אנו לרוב ממליצים מצבר חדש אך הבחירה היא בידי הלקוחות. אם בחרתם להתקין מצבר יש שניה אז חשוב לסרוק את המצבר ולבדוק שאין קורוזיה על מצבר או דליפות, בנוסף מומלץ לקנות מצבר יש שניה מאיש מקצוע אמין שידע לבדוק את המצבר ולהתאים אותו לפני המכירה.

הטכנאים שלנו ישמחו לתת לכם שירות אמין ומקצועי מהתאמת המצבר לצרכים שלכם ובנוסף יגיעו אליכם במהירות עד לביתכם ויבצעו התקן מצבר על המקום. היצרן של הרכב מבהיר באופן מדויק על המצבר שאותו יש להתקין וכך להבטיח פעילות תקינה של הרכב. אסור להתקין מצבר בעל עוצמה חזקה יותר או חלשה, הדבר עלול לגרום לתקלות ברכבכם ולגרום פעילות לא תקינה של המשאית. הטכנאים שלנו ידאגו להתאים עבורכם את המצבר הטוב ביותר בהסתמך על כל הנתונים של כלי הרכב.

הדבר החשוב ביותר שנמליץ עבורכם הוא לבצע סקר שוק של המחירים עבור המצבר שנדרש לכם. תחום המצברים הינו רחב מאוד ולכן טווחים המחירים משתנים בין ספקים שונים. כאשר תבדוק אודות המחיר מומלץ לשאול מה הם תנאי האחריות שמקבלים בעבור המצבר ובנוסף לוודא אם מדובר במצבר חדש או מצבר משומש. ממליצים לעשות מספר שיחות לספקים שונים ולוודא את המחירים ובזכות פעולה פשוטה ניתן לחסוך עשרות אחוזים בעבור המצבר.

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם הטכנאים שלנו, השיחה ללא עלות, תקבלו שירות יוצא מגדר הרגיל. נדאג לענות לכם על כל השאלות בתחום הרכב והמצברים בפרט. מוזמנים ליצור קשר 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.

בטלפון 052-9170010 . תוך זמן קצר אחד הטכנאים יגיעו עד אליכם עם מצבר חדש ויתקין אותו בצורה מקצועית.