מצבר לקולנועית

מצבר לקולנועית

המצבר אחראי על הפעילות הסדירה של הקולנועית שלכם, כמו ברכב המצבר משמש סוג של סוללה אשר אחראי לפעילות החשמלית של הקולנועית. כלומר במידה ואתם שמים לב שאתם לא יכולים להפעיל הקולנועית יתכן שמדובר בתקלת מצבר. המצבר אחריותו הבלעדית להיות אמון על כלל המערכות החשמליות בכלי התחבורה השונים. לרוב אנשים בעלי קושי בהליכה משתמשים בקולנועית אשר משמשת כ״רגליים״ עבורם. אנו ממליצים לשים לב יתרה על המידה אודות עוצמתו ותפקידו של המצבר כדי לא להיתקע עם קולנועית אשר אינה מסוגלת להניע ולשרת אתכם.

המצבר אשר נדרש לקולנועית שלכם הינו מצבר פריקה עמוקה. משמעות הדבר שהסוללה כלומר המצבר יכול להתפרק ולהטעין את עצמו מספר פעמים, כמו סוללה רב פעמית אשר נטענת ומתפרקת. מצבר מהסוג הזה מורכבים ממספר רב של לוחות וחומר נוזלי אשר מחבר ביניהם וכך למעשה מאשר למצבר להתפרק ולהטעין את עצמו מחדש שוב ושוב. אם וכאשר נתקעתם והמצבר התפרק אל דאגה, החלפת מצברים לקולנועית מתבצעת בקלות.

בשוק המצברים ישנם מצברים מסוגים שונים ולכן כאשר אתם נדרשים לבחור מצבר, יש לשאול את עצמכם מה התקציב אשר מיועד לצורך החלפת המצבר ומה אופן השימוש של הקולנועית האם הינכם משתמשים באופן אינטנסיבי לקולנועית או שהשימוש הינו לעיתים רחוקות. במידה והשימוש בקולנועית הינו יומיומי אז נמליץ להתקין מצבר חזק יותר אשר ידאג לשרת אתכם נאמנה ולא יאכזב אתכם בשגרת יומכם העמוס. במידה והשימוש בקולנועית לעיתים יותר רחוקות אז אין צורך לקרוע את הכיס ולהשקיע במצבר יקר. אנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע אשר מכיר את המערכות וידאג להתאים עבורכם את המצבר המתאים ביותר אשר הייעוד שלו ידאג באופן האופטימלי ביותר עבורכם.

בנוסף יש לשקול את תקופת האחריות אשר אתם רוצים את המצבר שלכם, תקופת האחריות משפיעה באופן ישיר אודות המחיר של המצבר. לרוב המצברים מגיעים עם תקופת אחריות של כ-12 חודשים אך במידה ואתם רוצים להגדיל ראש ולמנוע מעצמכם אי נעימויות והוצאות כספיות עתידיות יש לבחור במצבר עם אחריות מורחבת.

כאשר בחרתם את המצבר יש לשים למספר דגשים אשר יכולים לחסוך צרות בעתיד. כלומר כאשר מגיע הטכנאי יש לשים לב שהמצבר הינו חדש, כלומר להסתכל האם המצבר הגיע באריזה ובנוסף יש להסתכל  על התאריך אשר מוטבע על החלק העליון. כל מצבר אשר יורד מפס הייצור מוטבע עליו תאריך ייצור ומומלץ שהתאריך יהיה כמה שיותר קרוב למועד ההתקנה של המצבר בכלי התחבורה שלכם. במידה והתאריך הינו ישר יותר משמעות הדבר שהמצבר ישר זמן ממושך על המדף, במידה והבחנתם בסוגיה אנו נמליץ לבקש מצבר אחר אשר מועד הייצור שלו קרוב יותר למועד התקנתו.

ניתן להתקשר לטכנאי השירות שלנו אשר פרושים באזור גוש דן לשיחת ייעוץ חינם. הטכנאים ידאגו לשאול אתכם את כל השאלות הקריטיות וידאגו להתאים עבורכם את המצבר הטוב ביותר אשר ישמש אתכם תקופה ארוכה ובהתאם לתקציב שלכם. מדי חודש אנו אחראים על החלפות של אלפי מצברים ברכבים, אופנועים וכל כלי תחבורה אשר נדרש מצבר כדי להפעילו. תוך זמן קצר מרגע שהתקשרתם אלינו נדאג להגיע עד אליכם ולהחליף את המצבר התקול במצבר חדש עם תקופת אחריות. אין צורך להיכנס ללחץ כאשר המצבר לא עובד ונתקעתם ללא כלי התחבורה שלכם, תוך זמן קצר ב-30 דקות נדאג להגיע עד אליכם עם מצבר חדש. מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ בכל זמן ללא עלות 052-9170010 .