מצבר לרנו קליאו

מצבר לרנו קליאו

מותג הרכב הצרפתי אחד גדולים בצרפת הינו רכב אשר מדגיש את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. הרכבים של רנו מאובזרים במערוכת טכנולוגיות מתוחכמות. ניתן לזהות דגמים נבחרים על הכביש ובכך להבין שהצרכן הישראלי אוהב את הטכנולוגיה אשר מוצבת ברכבים השונים. רכבי רנו מאופיינים בעיצוב ייחודי אשר קולעת לטעם הנהגים. מותג הרכב רנו מאופיין ברמת אמינות גבוה ומעניק לבעלי הרכב ביטחון בבחירת רכב אשר ישרת אותם נאמנה בשנים הקרובות. לרנו מספר דגמים אשר פונים לתחום  הרכבים המשפחתיים ובנוסף רכבים קטנים אשר חסכוניים במיוחד. התחזוקה השוטפת של רכבי רנו הינה נגישה לכל כיס וכמו כן  החלפת מצבר לרכב מסוג רנו. 

איזה מצבר מתאים לרנו?

המגוון הרחב של דגמי רנו דורש מבעלי הרכב להבחין בין מצברי הרכב השונים. לדגמי הרכב השונים מתאימים מצברים שונים ולכן יש לשים את תשומת הלב. בבחירת המצבר המתאים יש להתייחס לשתי קריטריונים עיקריים. ראשית יש להתייחס לעוצמת המנוע ושנית לשנת הייצור של הרכב. בנוסף יש חובה על יצרן הרכב לפרט על אודות המצבר המתאים לרכב את ההמלצה על המצבר ניתן למצוא בספר הרכב. החלפת מצבר לרכב מתבצעת בקלות ואורכת זמן קצר איש מקצוע מיומן יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר וידאג שמצבר החדש יספק לנהג שקט וביטחון. אורך חיים של המצבר הוא כ 3-4 שנים ולכן במידה ואתם יודעים שהמצבר מתקרב לתקופת החיים הזאת יש להגדיל ראש ומומלץ לגשת למוסך ולבדוק את עוצמת המצבר. הגדלת ראש יכולה לחסוך לכם כסף ובעיקר זמן ותסכול רב , בפעם הבאה כאשר אתם במוסך תבקשו שיערכו בדיקה למצב ויעריכו את עוצמתו ועוד כמה זמן לדעת איש המקצוע נשאר למצבר מהסוג שלכם. כאמור המצבר אחראי על פעילויות החשמל ברכב כגון מערכות החשמל , מערכות התאורה והמיזוג אוויר. במידה ואתם שמים לב שאחת המערכות לא עובדת באופן תקין יש לחשוד בפעילות המצבר.

טיפים בתחום המצברים

1.לזכור לכבות את האורות כאשר יוצאים מהרכב. לעיתים ניתן לשים לב כאשר נהגים אחרים שוכחים את האורות ברכב והדבר גורם להתפרקות מהירה של המצבר. חשוב מאוד לסגור האורות הפנימיים והחיצוניים של הרכב בכדי למנוע מהמצבר להתפרק סופית.

2.להתאים את המצבר בצורה המדויקת ביותר עבור הרכב שלכם. לא להתפשר על מצבר חלש יותר הדבר עלול לגרום לתופעות ותקלות ברכב.     יש להישמע להוראות להמלצות היצרן על אודות המצבר הדרוש.

3.החלפת מצבר לבצע אצל אנשי מקצוע אשר מתמחים בהחלפת מצבר. החלפת המצבר הינו תהליך פשוט לבעלי ניסיון בתחום ולכן מומלץ להעביר את האחריות לגורם מוסמך, הדבר יעניק לכם תחושת בטחון.

אנו מתמחים בהחלפת מצברים , החלפת מצבר לרנו עד הבית. אנשי המקצוע שלנו אחראים לאלפי קריאות בחודש בתחום המצברים והגעה ישירה עד ללקוח. אנו מעניקים ללקוחותינו את הניסיון והמקצועיות שצברנו לאורך השנים. אנשי המקצוע שלנו מגיעים עד ללקוח בזמן הקצר ביותר וזאת בזכות שהינם פרושים בנקודות מרכזיות באזור המרכז ועקב כך מגיעים במהירות מקסימלית. תהליך החלפת המצבר אורך מספר דקות בודדות אתם תוכלו במהירות לחזור לשגרת יומכם. לקוחותינו נהנים ממחירים הוגנים ומצבר חדש עם אחריות עד הבית.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

שירות עד הבית