מצבר 12 אמפר

מצבר 12 אמפר

 

אנו ממליצים על מצבר 12אמפר של חברת שנפ. חברת שנפ הינה חברה ישראלית בעלת מוניטין של עשרות שנים ותוצרת כחול לבן. החברה מעניקה תנאי אחריות של היצרן ומחיר לכל כיס של מצבר 12 אמפר. מצברי שנפ 12 אמפר מתאימים לאופנועים וקטנועים. מצברים לסאן יאנג , מצברים לקימקו וכו'. קטנועים ואופנעים כגון טימקס , ג'ויי מקס, קימקו ג'י דינק 125, קימקו דינק 250 , קטנוע דיאלים.  המצבר ישרת את נאמנה את הרכב הדו גלגלי שלכם לשנים הקרובות וידאג שברגע שתעלה על הקטנוע שלך באמצע הלילה הוא יתניע וידאג להביא אתכם למעוז חפצך.

חברת פירסט מצברים מפעילה עשרות אנשי מקצוע באזור המרכז ועקב כך לקוחותינו נהנים מזמן המתנה קצר במיוחד עד להגעתו של המצבר. אנו מבצעים החלפת מצבר לאופנוע וקטנוע מגיעים עד לביתו של הלקוח ומבצעים החלפת מצבר תוך דקות בודדות. אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון עתיר שנים. ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו 24 שעות ביממה בכל זמן ובכל מזג אוויר ואנחנו נדאג להגיע ולחלץ אתכם בכל מקום באזור המרכז. 

ניתן לרכוש מצבר חדש או מצבר יד שניה לאופנוע והקטנוע שלכם וזאת בהתאם לדרישות שלכם. אנו נדאג להתאים עבורכם את המצבר המתאים ביותר לרכב הדו גלגלי שלכם אשר עתיד לשרת אתכם לשנים הקרובות וידאג שאופנוע תמיד יהיה בכושר גבוה ומוכן בכל רגע לנסיעה.

מצברים

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית