מצבר 80 אמפר

מצבר 80 אמפר

 

מצבר 80 אמפר הינו מצבר עוצמתי במיוחד, ניתן למצוא מצבר זהממבחר חברות מצברים. מצבר 80 אמפר של חברת שנפ , בוש , ורטה ושל חברת וולטה. המצבר מתאים לרכבים של החברות הבאות: יונדאי, מיצובישי , טויוטה , ניסן , איסוזו ועוד. יש להתאים בצורה מדויקת את המצבר בעבור הרכב. המצבר אחראי באופן ישיר על מערכות החשמל ברכב מערכות כגון מערכת התאורה , מערכת מיזוג האוויר הפנסים וכו'. כדי שהמערכות החשמליות יעבדו בצורה תקינה יש לספק להם את העוצמה הנדרשת. יצרן הרכב מפרט באופן מדויק אודות המצבר שיש להתקין ברכב ולכן חובה להישמע להוראות יצרן הרכב. 

אל חשש אין צורך לשבור את הראש ולערוך חיפושים נרחבים אודות איזה מצבר מתאים לרכבכם. אנו נדאג לעשות זאת בעבורכם ונדאג להתאים בעבור הרכב שלכם את המצבר המתאים ביותר שיעשה את העבודה בצורה אופטימלית.

אנו מספקים מצברים עד הבית בכל אזור המרכז. ההתמחות שלנו הינה מצברים. מצברים עד הבית הינו שירות ייחודי אשר מקבלים לקוחותינו באזור המרכז. אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון עשיר בתחום המצברים ולכן יש לכם על מי לסמוך שיבצע בעבורכם את תהליך החלפת המצבר באופן מקצועי ובטיחותי. 

הלקוחות שלנו נהנים מהגעה מהירה במיוחד של מצבר חדש עם לביתם. תהליך החלפת המצבר הינו תהליך האורך מספר דקות בודדות וזאת אודות לניסיון והיד של אנשינו. תוך זמן קצר אתם תמשיכו בשגרת יומכם העמוס עם מצבר חדש. המצבר מגיע עם תעודת אחריות בהתאם להוראות היצרן ויעניק לכם שקט נפשי לשנים הקרובות.

החלפת מצבר

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית