מצבר 9 אמפר

מצבר 9 אמפר

מצבר 9 אמפר מיועד למגוון רחב של אופנועים וקטנועים. המצבר הכי נמכר אצלנו הינו מצבר 9 אמפר של חברת שנפ אשר מספק את הסחורה בצורה אופטימלית ועתיד לשרת אתכם תקופה ארוכה. חברת שנפ הינה חברת ישראלית כחול לבן בעל מוניטין רב והרבה שנים בתחום. המצברים של של החברה מותאמים למזג האוויר הישראלי וידאג לשרת את הרכב הדו גלגלי שלכם בצורה אופטימלית.

מצבר זה מתאים לסוגי קטנועים הנ"ל: קימקו דינק 125, קימקו דינק 250 , ג'וי רייד 125 , ג'וי רייד 200 , ג'וי מקס 250 , קטנועים מסוג מובי ואיקס מקס. מצבר 9 אמפר לקימקו , מצבר 9 אפשר לסאן יאנג.

למצבר 9 אמפר ישנם תנאי אחריות של חברת שנפ  ובעלי מחירי שוק אטרקטיבי.

פירסט מצברים מעניקה שירותי החלפת מצבר לאופנועים וקטנועים , אנו נדאג להגיע עד אליך עם מצבר חדש המתאים בצורה מדויקת לרכב הדו גלגלי אשר בבעלותכם. אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון רב בהחלפת מצברים לכל סוגי אופנועים והקטנועים. לקוחותינו נהנים מזמן המתנה נמוך עד להגעתו של טכנאי עד הבית. מוקד השירות שלנו פעיל 24 שעות ולכן אנחנו דואגים לכל לקוחותינו באזור המרכז בכל זמן ובכל מזג אוויר.

זמינות של 24/6 ביממה , מגיעים עד אליך עם המצבר, הטכנאי שלנו מבדה שהתקלה היא מה מהמצבר ומחליף אותו במצבר חדש בהרכבה מסודרת ונכונה, בודק שהרכב מניע וכל המערכת תקינה. 

מצבר 9 אמפר

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

מצברים

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5
מצברים

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

מצבר 9 אמפר

שירות מקצועי

החלפת מצבר

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מצברים

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית