מצבר 95 אמפר

מצבר 95 אמפר

 

מצבר 95 אמפר הינו מצבר חזק במיוחד אשר מתאים לרכבים גדולים ג'יפים 4על4 , טנדרים לדוגמה מיצובישי אנטר ועוד. צריכת החשמל ברכבים מהסוג הנה הינה גבוהה מרגיל ולכן חייבים מצבר אשר יודע לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. כאשר ניגשים לסוגיית החלפת המצבר חשוב להתקין מצבר מתאים בעוצמה לרכב. מצבר הרכב אחראי באופן ישיר על מערכות החשמל אשר פועלות בזמן הנסיעה. מערכת המיזוג, מערכות התאורה, הפנסים ועוד ולכן חובה להישמע להוראות יצרן הרכב אשר מפרט על אודות המצבר הדרוש לצריכת החשמל ברכב.

המצבר עתיד לשרת אתכם בשנים הקרובות ולכן אנו ממליצים על התקנת מצבר חדש בנוסף מקבלים עם המצבר תעודת אחראיות של היצרן אשר מבטיח לכם שקט נפשי לשנים הקרובות. אך ניתן גם להתקין מצבר יד שניה.

כאשר הרכב לא מניע ויש צורך להחליף מצבר לקוחותינו נהנים משירות ייחודי , אנו דואגים להתאים את המצבר המתאים ביותר בעבור רכבכם ונוסף מגיעים עד לביתכם להתקין את המצבר החדר. אנו מבינים את הדילמה שלכם כאשר הרכב ברגע הכי קריטי בשגרת יומכם לא מניע. אין צורך להיכנס לפאניקה תוך זמן קצר אנו נדאג להחליף לכם את המצבר. אנשי המקצוע שלנו פרושים בכל אזור המרכז ונותנים מענה מהיר ומקצועי לכל פונה. תהליך החלפת המצבר הינו תהליך אשר לוקח מספר דקות בודדות וזאת בתודה לניסיון העשיר של אנשינו. 

אנו מתמחים בשירות מצברים עד הבית ונדאג לחלץ אתכם בזמן מקום ובכל זמן. ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות 24 שעות ביממה. החלפת מצברים לרכב , החלפת מצברים לאופנוע, החלפת מצברים לקטנועים ומשאיות.

לקוחות מספרים על שירות מצבר עד הבית

"שירות מעולה איש מקצוע מבין עניין שעשה את העבודה במהירות תודה רבה רבה "

סהר טויטו  

5/5

"נתקעתי באמצע הלילה ופשוט לא ידעתי מה לעשות , אחרי 25 דקות הגיע הטכנאי והחליף את המצבר. הצלתם אותי "

מיכאל ברודסקי

5/5
החלפת מצבר

"הגיעו אלי תוך זמן קצר עם המצבר המתאים וכבר אחרי רבע שעה המשכתי אל דרכי, ממליץ בחום "

רובי בדלוב

5/5

אז למה לפנות אלינו?

שירות מקצועי

זמינות 24 שעות

מצבר לקטנוע

הגעה מהירה

מחירים אטרקטיביים

מצבר לקטנוע

שירות עד הבית