מצבר לסיאט איביזה

מצבר לסיאט איביזה

אחד הרכבים הפופולריים בקרב אוהבי המכוניות בישראל הינו דגם הסיאט איביזה. המותג שייך לקבוצה הגדולה והיוקרתית של פולקסווגן. המותגים הספורטיביים של החברה באו לידי ביטוי ברכבי הסיאט השונים. כיום ניתן להבחין בכמות גדולה במיוחד של רכבי הסיאט על כבישי ישראל וכלן המותג זכה לפופולריות ואהדה בקרב הצרכנים הישראלים. אנו מתמחים בהחלפת מצברים לרכבי הסיאט ונדע לתת את השירות הטוב ביותר שמגיע לרכב העוצמתי שבבעלותכם. כאשר אתם שואלים את עצמכם בנוגע להחלפת מצבר חשוב שתקפידו על מצבר איכותי אשר מתאים לרכב בצורה הטובה ביותר וידאג לשרת אתכם נאמנה בשנים הבאות.

בשוק החופשי ישנם מצברים באיכויות שונות , חלק מהמצברים בעיקר המצברים הזולים והמפתים ישרתו אתכם מספר מועט של שנים אבל אם תקפידו על התקנת מצבר איכותי במחיר קצת יותר יקר תקבלו ראש שקט לשנים הקרובות. לא יהיה לכם את הפחד שבוקר אחד הרכב פשוט לא יניע.

סימנים שיש צורך להחליף מצבר בסיאט איביזה

1. בלוח השעונים של הרכב ניתן להבחין בהרבה נורות שרובן אינן דולקות אך הם יתריעו לכם כאשר י חשש לבעיה. אחת הנורות הנמצאת בלוח השעונים הינה נורית המצבר. ניתן להבחין בלוגו אשר ידלוק. הרכב מתחיל לרמוז לכם שמתחילה בעיה עם המצבר ושיש לגשת בדחיפות למוסך. מהניסיון שלנו מרבית הנהגים נוהגים לדחות את האזהרות של הרכב ולהמשיך בנסיעה. זכרו שהמצב הוא לב המערכת , המצבר מעניק חשמל לכל חלקי הרכב לכן הינו רכיב קריטי. כאשר נורת המצבר נדלקת יש לגשת לאיש מקצוע ולבדוק את החלפת מצבר לרכב הינו תהליך שיש למצבע אחת לכ-3 שנים

2. כאשר תהליך התנעת הרכב אינו רגיל , ברגע שאתם מנסים להתניע את הרכב ואתם שומעים רעשי רקע מוזרים והרכב ממש מתקשה להתניע כאן יש רמיזות שהמצבר יתכן שהתפרק מעל רמה מסוימת והגיע הזמן לבדוק. חשוב לשים לב בחודשי החורף הקרים הדבר לעיתים קורה אך אם הרעשים ממשיכים אתכם לאורך זמן יש לגשת לאיש מקצוע.

3.מצבר הרכב אחראי על הפעילות השוטפות של החשמל ברכב, כלומר המצבר אחראי למערכת המולטימדיה ברכב , המצבר אחראי על לוח השעונים של הרכב ובנוסף הצבר אחראי על אורות הרכב מבפנים וגם מבחוץ. כאשר אתם שמים לב שפתאום אחד האורות ברכב מפסיק לעבוד והדבר ממשיך לחלקי רכב נוספים , צריכה להידלק נורת אזהרה בראש ויש לבדוק את תקינות המצבר.